Kapital Bank əhalinin nağd pula olan tələbatını qarşılamaq məqsədilə yeni güzəştli kredit aksiyası təqdim edir. Rəsmi gəliri olan hər kəs, aksiya çərçivəsində Kapital Bank-dan hər 1000 manat kredit məbləği üçün, ayda cəmi 33 manat ödəniş edə bilər.
Şərtlərə əsasən kredit zaminsiz verilə bilər və kredit götürənlərə BirKart hədiyyə olunur. Onlayn rəsmiləşdirilən kreditlər üzrə nağdlaşdırma komissiyası 0% təşkil edir. Həmçinin nağd pul krediti üçün filiallara müraciət etmək və ya “1” yazıb, 8196 qısa nömrəsinə SMS göndərmək olar. Aksiya 31 dekabr 2020-ci il tarixədək davam edəcək.
Qeyd edək ki, Kapital Bank-da “Gündəlik tələbat krediti”nin məbləği 300 – 20 000 manat təşkil edir, müddəti isə 3 aydan 48 ayadək rəsmiləşdirilə bilər. Nağd pul kreditinin illik faiz dərəcəsi 20%-dən başlayır. Ümumi kredit şərtləri barədə ətraflı – https://www.kapitalbank.az/loans/cash?hl=az.
Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsinə malik olan Kapital Bank, 102 filialı və 18 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

Kapital Bank с целью удовлетворения спроса населения на наличные деньги предлагает новую акцию по потребительскому кредиту. Каждый, кто имеет официальный доход, в рамках акции может получить кредит от Kapital Bank и платить всего 33 маната в месяц за каждые 1000 манат от суммы кредита.
Согласно условиям, кредит может быть выдан без поручителя, а клиенты, воспользовавшиеся предложением, получат в качестве подарка карту BirKart. При оформлении онлайн кредита комиссия за обналичивание средств составит 0%. Для получения кредита наличными можно также обратиться в филиалы банка или отправить SMS сообщение с текстом «1» на короткий номер 8196. Акция продлится до 31 декабря 2020 года.
Следует отметить, что Kapital Bank предлагает потребительский кредит наличными на сумму от 300 до 20 000 манат и сроком от 3 до 48 месяцев. Годовая процентная ставка по кредиту наличными начинается от 20%. Для более подробной информации об условиях кредита – https://kapitalbank.az/ru/loans/cash?hl=az.
Kapital Bank оказывает услуги населению в 102 филиалах и 18 отделениях по всей стране, имея самую широкую сеть обслуживания. Более подробную информацию о продуктах и услугах банка можно получить на сайте www.kapitalbank.az, страницах банка в социальных сетях, а также, позвонив в центр обслуживания клиентов по номеру 196.